İşte size şarj etmeyi unutturacak kulaklık: Oppo Enco Air 4 Pro

Enco Air 4 Pro, maksimum 49dB derinliğinde gürültü engelleme özelliğine sahip, bu da yolculuklarda, spor yaparken veya seyahat ederken dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmada oldukça etkili. Üç mikrofonlu gürültü engelleme sistemi, 4000Hz’e kadar geniş bir frekans aralığındaki çevresel gürültüyü etkin bir şekilde azaltıyor. Ayrıca, kulaklıklar, çağrılar sırasında rüzgar parazitini en aza indiren akıllı bir rüzgar gürültüsü direnç algoritmasına sahip ve bu özellik 20km/h hızda bile etkili.

Ses kalitesi açısından, kulaklıklar 12.4mm titanyum kaplı diyafram sürücüler ve Hi-Res Audio Wireless sertifikası ile zengin ve detaylı ses sunmayı vaat ediyor. LHDC 5.0 ses codec’i desteği ile, SBC ve AAC gibi standart codec’lere kıyasla daha yüksek bir veri iletim oranı ile dinleme deneyimini iyileştiriyor. Müzik tutkunları için çeşitli Enco Master ses ayarı seçenekleri de sunan Enco Air 4 Pro, kullanıcıların ses profilini kendi tercihlerine göre özelleştirmesine imkan tanıyor.

Batarya ömrü, kablosuz kulaklıklarda önemli bir endişe kaynağıdır. Enco Air 4 Pro, şarj kutusuyla birlikte toplamda 44 saatlik bir oynatma süresi sunuyor. ANC kapalıyken, tek bir şarjla 12 saat kullanım süresi sağlıyor ve hızlı şarj özelliği ile sadece 10 dakikalık şarjla 4 saat oynatma süresi elde edilebiliyor. Enco Air 4 Pro, en son Bluetooth 5.4 protokolünü kullanarak stabil ve güvenilir bir bağlantı sağlıyor. Kulaklıklar, oyun oynarken veya video izlerken ses gecikmesini en aza indiren 47ms düşük gecikme süresine sahip.

Kulaklıklar, şarj kutusunu açtığınızda otomatik olarak bağlanma ve ColorOS 13.1 veya daha yeni sürümlerini kullanan uyumlu Oppo veya OnePlus telefonlar arasında kolay geçiş yapma desteğine sahip.

Enco Air 4 Pro, Şafak Beyazı ve Gece Gölgesi Gri olmak üzere iki renk seçeneği ile geliyor. Kulaklıklar, zarif mat bir dokuya sahip ve IP55 toz ve suya dayanıklılık derecesi ile hafif yağmur veya spor aktiviteleri için uygun.

Fiyat ve erişilebilirlik açısından, Oppo Enco Air 4 Pro şu anda Çin’de 269 Yuan (yaklaşık 38$) özel tanıtım fiyatıyla ön siparişe açıldı. Kulaklıkların yakın zamanda Singapur ve Malezya’daki sertifikasyon listelerinin ardından global pazarlarda da satışa sunulması bekleniyor. Bu kulaklığın Türkiye fiyatının ne kadar olacağı ise şimdilik belirsiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir