Seren Serengil’den Mustafa Rahman Tohma cevabı! ‘Aynı çatı altındayız’

Her fırsatta yaşadığı sağlık sorunları süresince yanında olan Mustafa Rahman Tohma’dan övgüyle bahseden Seren Serengil, geçtiğimiz sene sevgilisinden ayrıldığını açıklayarak herkesi şoke etmişti. Serengil, ilk olarak Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınladığı mesajda, “İki çocuğun var, evlisin. Ahlaksız” ifadelerini kullanmıştı.

Şarkıcı, daha sonra yayınladığı gönderiye, “Şu hayatta verebileceğin en cesurca karar, kalbini ve ruhunu inciten her şeyi bırakmandır” sözünü paylaşan ünlü isim, gönderisine; “Umarım hiçbir kadın benim uyandığım sabaha uyanmaz… Bu sefer hiç beklemediğim bir yerden geldi. Sadece bana çocuk nasip etmeyen Allah’ıma isyan ettim ilk defa dün gece. ‘Evli, iki çocuğuyla kocasını aldatan; namus kavramı olmayan kadınlara çocuk verdin de, bana vermedin’ dedim” notunu düşmüştü.

AYRILIK KISA SÜRDÜ

Ancak ünlü çiftin ayrılığı uzun sürmemiş, Serengil; kendisinin aldattığını ima ettiği Tohma’ya geri dönmüştü. Tohma, “Üçüncü şahıslarla ilgili ya da aldatılma durum yok. Sadece bir yanlış anlaşılma oldu, o yardım döneminde telefonla çok sık konuşmadan dolayı. Ben de gidip özür diledim. Dört yıllık güzel bir sürecimiz var. Kötü günleri, hastalık sürecini hep birlikte atlattık biliyorsunuz. Hafta ortası Avrupa’ya birkaç günlüğüne tatile gidip geleceğiz” açıklamasında bulunmuştu.

“SİZ HİÇ YALNIZ OLMAZDINIZ”

İkili, son olarak 53 yaşındaki Seren Serengil’in 1.7 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Bir sosyal medya kullanıcısı, köpeği ile çekilen pozlarını yayınlayan Serengil’e; “Tohma uzun zamandır yok… Ne oldu Seren hanım? Siz hiç yalnız, onsuz olmazdınız?” diye sordu.

“BELGESEL SEYREDİYOR”

Ünlü isim, takipçisinin bu sorusuna kayıtsız kalamayarak; şu cevabı verdi:

Valla uzun zamandır fotoğraf koymuyorum ama şu an aynı çatı altındayız, yan koltukta belgesel seyrediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir